Titel

Indische Economie: Boek I, De Theorie der Indische Economie

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

H.D. Tjeenk Willink & Zoon nv, Haarlem

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

1940 - 1e druk

Meer info
Dr. J.H. Boeke - Indische Economie: Boek I, De Theorie der Indische Economie - Haarlem, H.D. Tjeenk Willink & Zoon nv, 1940 - 1e druk - Softcover; ingebonden papieren band met rechte rug - 16,60x25,40cm - Goed exemplaar; omslag met vlekjes, schutbladen verkleurd, tekstblok ongeschonden.
* Julius Herman Boeke (1884-1956) was een Nederlands econoom en rechtsgeleerde. Hij was verbonden als hoogleraar aan de Universiteit Leiden. Hij legde zich toe op het staatsrecht en Nederlands-Indië.

Verzending (vraag tarifering) of afhaling.
Wagons-Livres Sint-Truiden

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wagons-Livres.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wagons-Livres
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wagons-Livres een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wagons-Livres vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wagons-Livres kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren