Titel
The linden tree
Schrijver
Barrie, Anna
Taal
Engels
ISBN
9780749930479
Uitgever
Judy, Piatkus, London
Prijs
€ 14,90
Bijzonderheden
Goede staat, slappe kaft, 1998, 283 blz., Engels, vergeelde bladsnee, leesvouwtjes rug, kaft heeft gebruikssporen
Meer info
When her elderly employers the Fitzwarrens die, Kate Brooks faces an
uncertain future. For five years she has helped them to make a showpiece of
the gardens at Whitsun Gate, their large, dilapidated, but still beautiful house in
Somerset. But the reading of the will produces a bombshell: Whitsun Gate has
been left jointly to Kate and the Fitzwarrens'nephew Smithy, on condition
they run the public gardens for three years.
Kate should be overjoyed. So why does the thought of sharing a homne with
the abrasive ex-soldier fill her with dread? Kate has good reason to be wary of
men but in her agitation she is slow to notice that Smithy, with a failed marriage
behind him, is equally jaundiced about women.
Itis clear that the kindly Fitzwarrens hoped that these two damaged people
would heal each other. And they might- if they don't kill each other first..
Acute observation, wit and warmth make
THE LINDEN TREE a read to treasure.
By the author of THE BUTTERFLY,
"A lovely read" The Bookseller
ISBN 0-7499-3047-0
Cover design & art direction by Gary Day-Elison
Illustration by Tim Clarey/Artist Partners
Printed in Great Britain
9780749930479
Afbeeldingen
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wij zijn een stichting zonder winstoogmerk. Een derde van de vrijwilligers bij De Boekentuin heeft een afstand tot de arbeidsmarkt of met een beperking. Naast vrijwilligers met een uitkering werkt de stichting ook samen met niet-commerciële re-integratiebedrijven, Vluchtelingenwerk en maatschappelijk werk uit de regio Alkmaar. Onze stichting is ontstaan vanuit een particulier initiatief en werkt zonder (gemeentelijke) subsidies.
Voor verzending binnen Nederland hanteren wij een verzendprijs voor brievenbuspost van €4,90 en pakketpost van € 7,25. Verzending geschiedt via PostNL. Op alle verzendingen zit een Track en Trace code.
Verzendkosten België € 7,95 via DPD.
Overige landen op aanvraag.
Op alle verzendingen zit een Track en Trace code.
Bestellingen worden op basis van binnenkomst afgehandeld, dus het kan een enkele keer voorkomen dat een boek reeds verkocht is, maar over het algemeen zijn wij zeer up-to-date.
We do send worldwide.
We accept payment by Paypal. Our EU customers may pay directly to our bank account. We do requiere pre-payment. The details will be e-mailed to you. All prices are in Euro's and do not include shipping costs. Books are subject to prior sale.
All books are in good / very good condition unless otherwise stated.
The purchase may be returned (after contacting us) if the book is not in the condition described.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekentuin Alkmaar
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekentuin Alkmaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekentuin Alkmaar vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekentuin Alkmaar kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.