Titel
Who's Whose? - A No-Nonsense Guide to Easily Confused Words.
Schrijver
Gooden, Philip.
Taal
Engels
ISBN
9780802714640
Uitgever
Walker & Company, New York.
Prijs
€ 24,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1st. US edition, 2006. Gebonden en met mooi stofomslag. In praktisch nieuwstaat. Geen naam ingeschreven en geen onderstrepingen. 250 pp. [verz.k. Ned.: 4,60 euro; Belg.: 9,30 euro].
Meer info
Een onmisbaar hulpmiddel voor diegene die regelmatig Engelse teksten schrijft en zich afvraagt welk woord te kiezen. Heldere uitleg over het waarom van het te gebruiken woord, wat op zich al zeer het lezen waard is.
Zie ook de foto`s voor meer info over inhoud en kwaliteit.
Zie ook de foto`s voor meer info over inhoud en kwaliteit.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BOEK-VOOR-BARTJE
- Na uw bestelling ontvangen u en BOEK-VOOR-BARTJE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOEK-VOOR-BARTJE vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BOEK-VOOR-BARTJE kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.