Titel

Zevenwouden Verzekeringen door een eeuw heen 1901 2001

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Zevenwouden Verzekeringen Heerenveen

Prijs

25,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2001, gebonden, 123 pp, in prima staat met vele losse extra's

Meer info
Het boek is afkomstig uit de nalatenschap van Hans de Jong, weerman te Gorredijk. Los in het boek een originele verzekeringspolis van Zevenwouden voor George Lodewijk de Jong, gedrukt en uitgetypt met lijst verzekerde voorwerpen, een zegel uit 1917 en originele handtekeningen, Bovendien zwart- wit foto ( na 1915 staat achterop) van gezelschap in klederdracht voor kantoor ( geopend op werkdagen etc op de deur). verder nog kopieen foto's en velletjes aantekeningen. voorop sticker met 2 namen: ook foto's van:..Wieberduik + Schansburg.
Boeken Langweer Langweer

Vanaf vrijdag 10 april t/m zondag 31 mei ben ik door omstandigheden niet in staat uw bestellingen te verpakken en te versturen. Mocht u groot belang hebben bij een boek dan kunt u mij dat wel laten weten en eventueel reserveren. Met vriendelijke groet, Jan Sibbel

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boeken Langweer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boeken Langweer
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boeken Langweer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boeken Langweer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boeken Langweer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren