Titel

Ludmila's gebroken Engels (vervolg op Vernond God Little )

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789057590573

Uitgever

Podium b.v. Uitgeverij

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

331pp, paperback

Meer info
Ludmila's gebroken Engels is het vervolg op Vernon God Little, het hilarische, ontroerende en hekelende boek over een puber in Texas waarmee DBC Pierre de Bookerprize won. De roman is gesitueerd in Londen en de voormalige Sovjet-republiek. Het verhaalt over twee Engelse jongens op weg naar Rusland, over een gescheiden Siamese tweeling en een Russische postorderbruid. In deze met veel humor geschreven roman overschrijden de personages de nodige grenzen. Een roman over immigratie en globalisering - maar bovenal over mensen in handen van het lot, door Pierre wederom met meesterhand en mededogen beschreven.
Afbeeldingen
Pierre, D.B.C. - Ludmila's gebroken Engels (vervolg op Vernond God Little )

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren