Titel
De Jack Russell Terrier
Schrijver
Haak, R.
Taal
Nederlands
ISBN
9789062486724
Uitgever
Zuid Boekprodukties
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
1993, 272pp, Gebonden, in goede staat
Meer info
De Jack Russel Terrier is genoemd naar Parson Jack Russell (1795-1883). Een sportieve dominee uit het mooie vissersplaatsje Barnstaple in Devonshire (Zuidwest Engeland), die naast het jagen met paarden en honden ook nog bokste. Hij was een energieke fokker die zocht naar een ideale hond voor de jacht. Goed gebouwd en met veel temperament. Zo schiep hij de honden die zijn naam zouden dragen. De Jack Russell Terrier is behalve in Engeland ook in Nederland en Vlaanderen een erg populaire hond. De bekende kynologische auteur Ruud Haak, onder andere ook hoofdredacteur van het maandblad Onze Hond, schreef over deze aantrekkelijke honden in de van hem bekende vlot leesbare stijl een helder en overzichtelijk boek.
Afbeeldingen
Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.
Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.
Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkruispunt
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkruispunt een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkruispunt vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkruispunt kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.