Titel

Paardentaal / druk 6

Schrijver
ISBN

9789060848579

Uitgever

Tirion Natuur

Prijs

7,50

Bijzonderheden

2004, Gebonden

Meer info
Paardentaal
Paardentaal. In Paardentaal zijn twee succesvolle boeken van de paardenkenner Henry Blake, Denken met paarden en Praten met paarden, gebundeld. De schrijver heeft twintig jaar studie gemaakt van de paardentaal. Wie deze taal eenmaal kent, kan beter met paarden communiceren. Henry Blake beschrijft hoe hij onhandelbare paarden binnen een paar uur dingen kan leren die normaal een paar jaar training zouden vragen. Het boek is doorweven met allerlei praktische tips en bevat ook een uitgebreid woordenboek van de paardentaal.
Afbeeldingen
Blake, H. - Paardentaal / druk 6
Blake, H. - Paardentaal / druk 6
Boekenkruispunt Almelo

Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.

Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.

Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenkruispunt.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenkruispunt
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkruispunt een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkruispunt vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenkruispunt kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren