Titel
GIOVANNI en LUSANNA = TROUW en ontrouw in FLORENCE rond 1450 =
Schrijver
BRUCKER, Gene // vertaling Tilly Maters en Barbara de Lange.
ISBN
9789028415171
Uitgever
Wereldbibliotheek, Amsterdam
Prijs
€ 7,90(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1987 Paperback 133 pag 14 x 22 c Met kleine illustratie Ongebruikt / NIEUWstaat
Meer info
Titel: Giovanni en Lusanna - Trouw en ontrouw in Florence rond 1450 -
Als een levendig relaas van liefde, huwelijk en moraal in het Florence van de Renaissance vertelt dit boek - naar de authentieke akten van een proces - over de lotgevallen van Giovanni, een Florentijnse edelman en Lusanna , een vrouw uit het volk., die de status van een openbaar huwelijk opeiste (met wie zij reeds 12 jaar had samengewoond.
Als een levendig relaas van liefde, huwelijk en moraal in het Florence van de Renaissance vertelt dit boek - naar de authentieke akten van een proces - over de lotgevallen van Giovanni, een Florentijnse edelman en Lusanna , een vrouw uit het volk., die de status van een openbaar huwelijk opeiste (met wie zij reeds 12 jaar had samengewoond.
ArnhemZoekboek
Arnhem
ARNHEM ZOEKBOEK is 24 UUR per dag OPEN en wil SNELLE AFHANDELINGEN van de bestellingen = EN: U kunt ook komen ophalen [in Arnhem bij ZOO-NOM / Bel dan even 026 4456528 // Opsturen via TNT [en vanaf E 50,- halve en v.a. E 100,- GEEN verzend -kosten ] Alleen levering binnen E.U.]
GEEF ook ZOEK opdrachten!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ArnhemZoekboek
- Na uw bestelling ontvangen u en ArnhemZoekboek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ArnhemZoekboek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ArnhemZoekboek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.