Titel

Wij zijn ons brein / van baarmoeder tot alzheimer

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025439149

Uitgever

Atlas Contact

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2012, 480pp, paperback, 1ste pagina is niet goed gesneden hierdoor is de pagina dubbelgevouwen, verder in nette staat

Meer info
Het verhaal van je leven is het verhaal van je brein. Dat begint in de baarmoeder, waar de hersenen gevormd worden op een manier die bepalend is voor de rest van je leven. Dick Swaab volgt in Wij zijn ons brein de mens vanaf de conceptie tot en met de dood. Wat zijn de bedreigingen voor het kind in de baarmoeder? Hoe zit het met de hersenen van pubers, wat gebeurt er als je verliefd bent, hoe zijn homo- en heteroseksualiteit te verklaren en wat gebeurt er wanneer alzheimer toeslaat? De zin en onzin van therapieën, antidepressiva en alternatieve geneeswijzen, agressie, moreel gedrag en geloof, meditatie, hersenbeschadiging, psychische problemen en bijna-dood-ervaringen: alles wordt beschreven in Wij zijn ons brein. Na lezing van dit boek zul je beter begrijpen waarom je bent wie je bent.
Afbeeldingen
Swaab, Dick F. - Wij zijn ons brein / van baarmoeder tot alzheimer
Swaab, Dick F. - Wij zijn ons brein / van baarmoeder tot alzheimer
Boekenkruispunt Almelo

Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.

Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.

Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenkruispunt.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenkruispunt
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkruispunt een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkruispunt vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenkruispunt kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren