Titel
Intieme vreemden
Schrijver
Rubin,Lilian
Taal
Nederlands
Uitgever
Ambo
Prijs
€ 7,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
paperback,in goede staat+
Meer info
dit boek gaat over het onbegrip tussen vrouw en man.
Vanuit haar psychotherapiepraktijk en haar 20jaar huwelijk heeft ze ruime ervaring met het onbegrip tussen man en vrouw,.
Ze neemt geen eenzijdig standpunt maar brengt partners begrip voor elkaar bij.
Vanuit haar psychotherapiepraktijk en haar 20jaar huwelijk heeft ze ruime ervaring met het onbegrip tussen man en vrouw,.
Ze neemt geen eenzijdig standpunt maar brengt partners begrip voor elkaar bij.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekelien
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekelien een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekelien vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekelien kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.