Titel
De koningin was in twee stukken
Schrijver
VAN ROMPAEY Jan
Uitgever
Nauwelaerts
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Verzendkosten
Bijzonderheden
202208091646, Leuven, Nauwelaerts, 1985, Good. Ex-library. Usual stamps.
Meer info
Hardcover, stofwikkel, in-8, 258 pp., illustraties
Het boek "De koningin was in twee stukken" door Jan Van Rompaey, uitgegeven in 1985, is een sociaal geëngageerd werk waarin de auteur verhalen vertelt over gewone mensen die hij interviewde als journalist voor radio en televisie. Het biedt een kijkje in het leven van alledaagse mensen en is geschreven in een toegankelijke stijl.
Het boek "De koningin was in twee stukken" door Jan Van Rompaey, uitgegeven in 1985, is een sociaal geëngageerd werk waarin de auteur verhalen vertelt over gewone mensen die hij interviewde als journalist voor radio en televisie. Het biedt een kijkje in het leven van alledaagse mensen en is geschreven in een toegankelijke stijl.
MERS Antique Books
Antwerpen
*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***
MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.
https://www.mers.be
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
- Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.