Titel
Heftige hersens!, waarom je voelt wat je voelt, waarom je doet wat je doet
Schrijver
Mieras, Mark, Dieperink, Jan Bart
Taal
Nederlands
ISBN
9789046811849
Uitgever
Nieuw Amsterdam - Amsterdam (2013)
Prijs
€ 15,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
192pp.- 23.5 x 16.5 cm - softcover - ongelezen nieuwstaat - GRATIS verstuurd binnen Nederland
Meer info
“Niet wat ze níét kunnen, maar wie ze wél zijn staat in dit boek centraal. Het puberbrein wordt in deze kleurrijke graphic novel inzichtelijker dan ooit. Herkenbare situaties en hoofdrolspelers voeren de lezer langs de wonderlijke acties en reacties van dat brein.”
Afbeeldingen
tyn en sammi
's-Hertogenbosch
VOOR UW INFORMATIE: Bij het plaatsen van een bestelling reageren wij vrijwel altijd dezelfde dag.
Heeft u geen reactie in uw mailbox ontvangen? Kijk dan even in de map 'SPAM' of 'Ongewenst'.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met tyn en sammi
- Na uw bestelling ontvangen u en tyn en sammi een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van tyn en sammi vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- tyn en sammi kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.