Titel
Tulpenliefde
Schrijver
Femke Roobol
Taal
Nederlands
Uitgever
Groot letterboek Deventer
Prijs
€ 7,50
Bijzonderheden
Als nieuw, GROOT LETTERBOEK
Meer info
Tulpenliefde van Femke Roobol is een meeslepende historische roman over de tulpenmanie en de eerste beroemde vrouwelijke schilder in het Haarlem van de Gouden Eeuw. Eerder schreef Femke Roobol Springtij, Tropenjaren en De laatste winter. Wanneer Hesters vader overlijdt aan de pest trekt ze in bij de enige vrouwelijke schilder in de stad: Judith Leyster. Als Judith en haar man verhuizen, voelt Hester zich gedwongen te trouwen, maar het is geen gelukkig huwelijk. Ondertussen zit de tulpenhandel in een hausse en verdienen ook Hester en haar man flink geld. Ze beraamt een plan om zich te bevrijden uit haar huwelijk en haar eigen dromen na te jagen. Tulpenliefde is het verhaal van een sterke, talentvolle vrouw. Femke Roobol laat in Tulpenliefde het oude Haarlem herleven en schrijft met veel gevoel over liefde, hebzucht en verlangen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Huib History Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Huib History Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Huib History Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Huib History Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.