Titel

Evelyn

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789044306026

Uitgever

The house of books

Prijs

2,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2002, paperback met flappen voor en achter, 239 blz, in zeer goede staat

Meer info
Ierland, 1953. De huisschilder Desmond Doyle heeft zes jonge kinderen en woont in een armoedige volksbuurt in Dublin. Op een dag, vlak na Kerstmis, stort zijn wereld in wanneer hij bij zijn thuiskomst ontdekt dat zijn vrouw Charlotte hem heeft verlaten. Kort daarop raakt hij ook zijn baan kwijt. Desmond zoekt hulp bij de autoriteiten, die hem adviseren naar Engeland te gaan om werk te zoeken. De kinderen zullen tijdelijk worden ondergebracht in een weeshuis. Na enkele maanden keert Desmond terug naar Ierland en krijgt tot zijn verbijstering te horen dat alle kinderen officieel zijn overgedragen aan de staat tot ze de leeftijd van zestien jaar hebben bereikt.
Afbeeldingen
Doyle, Evelyn - Evelyn
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren