Titel

Credo. Den Mitgliedern des Berliner Bibliophilen-Abends zum 3.Februar 1925 von Gotthard Laske überreicht.

Schrijver
Uitgever

Prijs

35,00(Excl. verzendkosten)

Meer info
Berlijn, Otto von Holten, 1925. OHalbpgt. ('Den Handeinband schuf und widmete Otto Herfurth'). (8) p. Gedruckt in rot und schwarz in 150 num. Exx. EA. Einbandkanten etwas berieben, sonst schön. Poesie in einer schönen bibliophilen Version.
Afbeeldingen
VOSS, Hans - Credo. Den Mitgliedern des Berliner Bibliophilen-Abends zum 3.Februar 1925 von Gotthard Laske überreicht.
Fokas Holthuis Den Haag

Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Fokas Holthuis.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
  • Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren