Titel
Dürer en zijn tijd. Meesterwerken van de Duitse tekenkunst XVe en XVIe eeuw uit de verzamelingen van het Kupferstichkabinett, Staatsmusea, Stiftung Preussischer Kulturbesitz, Berlijn
Schrijver
Uitgever
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Amsterdam, Rijksmuseum, 1964. Softcover met flappen. 21,5x19,5 cm. 150 pp. Met exlibris. Omslag gebruind aan randen, Schutblad roestvlekkig. Bijgevoegd: origineel toegangskaartje uit 1964/1965.
Grimbergen Boeken
Lisse
WINKELVOORRAAD. Wij hebben nog steeds een gastvrij Open Antiquariaat en Boekhandel, maar het kan zijn dat het boek zich in de opslag bevindt.
Graag voordat u de winkel bezoekt voor het gezochte boek even bellen of een email sturen.
Het staat daarna vrijblijvend voor u gereserveerd in de winkel.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Grimbergen Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Grimbergen Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Grimbergen Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Grimbergen Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.