Titel

Grenzeloze natuur, in Nederland gefotografeerd.

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

La Rivière & Voorhoeve

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Nieuw, hardcover

Meer info
Nederland is eigenlijk één grote delta. De overgang van droge naar natte gebieden is in het ene geval nauwelijks zichtbaar, in een ander geval weer duidelijk. Planten, zoogdieren en vogels geven onmiskenbaar weer met welk type landschap we te maken hebben, omdat zij hieraan gebonden zijn om te overleven. Op een bijzondere en karakteristieke wijze laat natuurfotograaf Paul van Gaalen met zijn foto's zien, dat ons land nog rijk is aan natuurlijk leven. In zijn teksten beschrijft hij bij ieder hoofdstuk in het kort, welke invloed de mens uitgeoefend heeft op de natuur in Nederland. In de meeste gevallen was dat nadelig voor de natuur. Dat ons land bij de fotograaf een speciale plaats inneemt, laat dit boek op fraaie wijze zien.
Afbeeldingen
Van Gaalen, Paul - Grenzeloze natuur, in Nederland gefotografeerd.
De blauwe kamer Hilversum

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel De blauwe kamer.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De blauwe kamer
  • Na uw bestelling ontvangen u en De blauwe kamer een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De blauwe kamer vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De blauwe kamer kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren