Titel
In een vlaag van waanzin
Schrijver
Hoffman, Jilliane
Taal
Nederlands
ISBN
9789026123870
Uitgever
de Fontein, 2007
Prijs
€ 2,00(Excl. verzendkosten)
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
Paperback, 523 bladzijden
Meer info
De verdenking voor deze viervoudige moord valt toch al snel op de chirurg zelf. Julia Valenciano, een jonge ambitieuze openbaar aanklager, wordt gevraagd de officier van justitie - en sinds kort haar minnaar - te assisteren in deze grote moordzaak.
Marquettes advocaat pleit voor ontoerekeningsvatbaarheid. Waanbeelden zouden hem ertoe gedreven hebben zijn vrouw en kinderen te redden van een duivels bestaan. Julia en haar team moeten bewijzen dat zijn schizofrenie één grote maskerade is om een koelbloedige familiemoord te verdoezelen. Maar in haar strijd om rechtvaardigheid moet Julia de confrontatie aan met haar eigen verleden. Een verleden dat ze al jaren angstvallig probeert te onderdrukken...
Afbeeldingen
Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.
Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.
We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.
De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.
Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met gunstwatveel
- Na uw bestelling ontvangen u en gunstwatveel een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van gunstwatveel vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- gunstwatveel kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.