Titel
Feel good ! Powerthee. Fitness en schoonheid uit een kopje. Pu-Erh, rooibos en groene thee.
Schrijver
Kempe, Christina
Taal
Nederlands
ISBN
9789044704495
Uitgever
Deltas, 2004, 48pp.
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Paperback, met foto's in kleur, in goede staat.
Meer info
Powerthee zorgt voor een goed humeur. De drank stimuleert het welbevinden, zorgt voor vitaliteit, en het is ook nog een schoonheidselixer. Thee drinken, dus! Wij helpen u om uit het overweldigende aanbod uw favorieten op te sporen. Er staat zelfs een Japanse theeceremonie op het programma. Ga met dit boek op ontdekkingsreis en laat u verrassen door de grote verscheidenheid wat thee betreft. - Ontslakken, afvallen, de weerstand verbeteren: zet gewoon de passende thee en geniet - eenvoudiger kan het niet - U kunt kiezen uit: lapacho, groene thee, kombucha, maté, rooibosthee, Pu-Erh en de mixen maan-, yogi- en ayurvedathee - Extra: maak zelf cosmetica op theebasis.
Per 1 oktober is ons bedrijf verhuisd naar Bergambacht - ophalen van boeken in Leidschendam (gelegen tegen Den Haag aan) is in overleg mogelijk.
Hortus Conclusus is een onafhankelijk en professioneel antiquariaat met een breed assortiment aan interessante boeken.
Verdwaald in de hoeveelheid? Wildcards (*) werken goed op boekwinkeltjes - als u dus zoekt op filos* krijgt u alle boeken met filosofie in de omschrijving èn ook die met filosofisch, filosoof etc.
Binnen Nederland zijn verzendkosten 4,- euro voor een brievenbuspakket (boek verpakt minder dan 3.2 cm. dik). Als het boek groter is, zijn de verzendkosten 6,95 euro als pakketpost met DHL of 4,45 euro naar een DHL punt. Op aanvraag zijn ook andere verzendopties mogelijk.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Hortus Conclusus
- Na uw bestelling ontvangen u en Hortus Conclusus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hortus Conclusus vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Hortus Conclusus kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.