Titel
De laatste farao
Schrijver
Martin, Jacques
Taal
Nederlands
ISBN
9789030369509
Uitgever
Casterman
Prijs
€ 8,00
Verzendkosten
€ 6,50
Bijzonderheden
Paperback, 31,5 x 23,5 cm, 48 pp
Meer info
Alexandrië, 12 voor Christus. Senator Alex Graccus en zijn zonen Titus en Khephren gaan in de Egyptische havenstad aan wal. De machtige keizer Augustus, vriend en beschermheer van Alex, stuurde hem op onderzoek uit na de tragische gebeurtenissen beschreven in De Adelaars van Merula. Alex is generaal Quintus Rufus op het spoor. Augustus verdenkt hem ervan verantwoordelijk te zijn voor de moorden op Lepidus en Agrippa. En misschien biedt zijn reis naar Egypte Alex wel de kans zijn vriend Enak, de vader van Khephren, te wreken. Het beroemde geesteskind van Jacques Martin leeft verder. Alex mag dan wel vijftig geworden zijn, als senator van Rome kent hij nog altijd een avontuurlijk bestaan. De nieuwe belevenissen van Alex werden bedacht door Valérie Mangin en zijn getekend door Thierry Démarez.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenkeldertje
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenkeldertje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenkeldertje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenkeldertje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.