Titel
Je bent nooit alleen
Schrijver
Sparks, Nicholas
Taal
Nederlands
ISBN
9789044310535
Uitgever
The House of Books
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
2004, 381 pp hardcover gebonden met stofomslag (in goede staat!) Staat van het boek: 8.0
Meer info
(The House of Books)
ISBN 9044310534
uitgave uit 2004
381 pp hardcover gebonden met stofomslag
(in goede staat!)
Staat van het boek: 8.0
Meeslepend verhaal over liefde, verraad en obsessie – prachtige roman van bestsellerauteur Nicholas Sparks
Julie is al jong weduwe geworden en is bang om opnieuw door de liefde gekwetst te worden. Toch begint ze langzaam te vallen voor de charmante Richard. Hij voelt zich duidelijk tot haar aangetrokken, maar Julies gevoelens voor haar beste vriend Mike zorgen voor twijfel. Hij is het tegenovergestelde van Richard: grappig, trouw, en absoluut niet charmant.
Beide mannen hebben wel iets en alle twee zouden ze Julie gelukkiger kunnen maken dan ze in jaren is geweest. Maar dan zet een op het eerste gezicht onschuldige beslissing een reeks fatale gebeurtenissen in gang. Julie moet vechten voor haar leven als jaloezie omslaat in dodelijke hartstocht.
De pers over de boeken van Nicholas Sparks
‘Het beste aan het lezen van een roman van Sparks is dat je keer op keer de kans krijgt verliefd te worden.’ The Guardian
‘Sparks’ romans zijn zo ontspannend.’ The Boston Globe
‘Nicholas Sparks weet hoe hij de juiste snaar moet raken.’ Daily Mail
‘Ontroerend, goed geschreven en extreem romantisch.’ Booklist
‘Sparks’ boeken zitten vol diepe emoties en onverwachte wendingen. Tranen gegarandeerd.’ People
Prijs €5,-
Afbeeldingen
Van Harte Welkom bij Stanley&Livingstone!
GRATIS verzending bij besteding van €25,- of meer, nog eens 10% KORTING bij besteding van €40,- of meer. Deze aanbieding is tevens geldig voor bestellingen uit Belgie of Duitsland voor respectievelijk €30,- en €50,- aan besteding.
U kunt kiezen uit een gevarieerd en alsmaar groeiend aanbod aan literatuur en romans, Engelstalige, Franstalige, Duitstalige en ook Spaanstalige boeken, maar ook Esoterie, Psychologie en Filosofie.
Alleszins de moeite waard om eens rond te kijken!
ZIEN WAT U KOOPT!
Alle boeken zijn ruimschoots voorzien van foto's zodat u een goed beeld krijgt van het boek. De staat van het boek is vaak omschreven en voorzien van een cijfer op de schaal van 1 tot 10. 10 = Nieuwstaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Stanley&Livingstone
- Na uw bestelling ontvangen u en Stanley&Livingstone een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stanley&Livingstone vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Stanley&Livingstone kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.