Titel
Leaders of Fashion / I protagonisti della moda Salvatore Ferragamo (1898-1960) - Florence, 1985
Schrijver
Salvatore Ferragamo (catalogue by Kristen Aschengreen Piacenti / Stefania Ricci / Guido Vergani)
Taal
Meertalig
Uitgever
Centro di della Edifimi srl, Firenze
Prijs
€ 11,00
Bijzonderheden
Geb, 265p met transparant omslag, goede staat. Vierkant formaat. Rijkelijk geillustreerd, veelal in kleur.
Gomballenfabriek
Zoetermeer
Reactie normaal gesproken binnen 3 werkdagen.
Bestellingen boven €50 geen verzendkosten.
Afhalen kan in Zoetermeer.
Verzendkosten tussen 3,75 en 4,25 voor brievenbus, max €7,75 bij een pakket (afhankelijk van aanbieder en of afgiftepunt). Dit kan dus ook goedkoper uitvallen.
Voor het buitenland gelden andere, hogere verzendtarieven, al denken wij graag mee.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Gomballenfabriek
- Na uw bestelling ontvangen u en Gomballenfabriek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Gomballenfabriek vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Gomballenfabriek kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.