Titel
Anatomy of Typeface.
Schrijver
Lawson, Alexander.
Uitgever
Prijs
€ 40,00
Bijzonderheden
Boston, David R. Godine, 1990, 1st ed., 428 pag., illustrated, original giltlettered cloth with dustjacket.
Meer info
= Fine copy. "Lawson explores te vast offspring, with precision, insight, and clarity. From Garamond to Bembo to the design and manufacture of sans-pserif letters and newspaper types, this is the first full-scale investigation of typefaces since Updike's classic Printing Types that was published in 1922."
Fahrenheit 451
Nieuwerbrug
Fahrenheit 451 is een professioneel antiquariaat met een breed aanbod van interessante boeken, prenten, documenten, handschriften, posters, foto's, paperassen en overige zaken op papier. Wij nemen deel aan Nederlandse en buitenlandse beurzen en zijn lid van de Nederlandsche Vereeniging van Antiquaren (NVvA), de International League of Antiquarian Booksellers (ILAB) en de Provincial Booksellers Fairs Association (PBFA).
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fahrenheit 451
- Na uw bestelling ontvangen u en Fahrenheit 451 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fahrenheit 451 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fahrenheit 451 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.