Titel
De dag na morgen
Schrijver
Folsom, Allan
Taal
Nederlands
ISBN
9789022533437
Uitgever
Boekerij, De
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
2005, paperback, 594pp. In aardige staat.
Meer info
In een Parijse bistro herkent Paul Osborn, een Amerikaanse chirurg, de man die jaren geleden zijn vader heeft vermoord. In Londen werkt befaamd rechercheur McVey uit Los Angeles met Scotland Yard aan een onderzoek rond een afgehakt hoofd en zeven onthoofde lijken. Osborn en McVey weten niet dat er een verband is tussen de moord van al die jaren geleden en de reeks recente moorden. Osborns obsessie om de moordenaar van zijn vader te vinden ontketent een ware race door Europa, waarin hij op de hielen wordt gezeten door McVey. Langzamerhand wordt duidelijk dat achter al deze moorden een geheimzinnige organisatie schuilgaat, die banden heeft met het nazisme en zich opmaakt voor het einde der tijden.
Afbeeldingen
Toon's boekenton
Oss
Ik reageer doorgaans nog dezelfde dag.
Verzenden: Bij mijn boeken staan de verzendkosten naar u thuis aangegeven. U kunt er ook voor kiezen de boeken bij een afleverpunt te laten bezorgen. De verzendkosten worden dan lager. Geef dit dan aan bij uw bestelling.
Als u een bestelling bij mij komt ophalen, betaalt u natuurlijk géén verzendkosten.
U zou kunnen overwegen om meerdere boeken ineens bij me af te nemen. De verzendkosten blijven gelijk, voor een pakket tot een gewicht van 10 kg.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Toon's boekenton
- Na uw bestelling ontvangen u en Toon's boekenton een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Toon's boekenton vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Toon's boekenton kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.