Titel

Arnhem in de twintigste eeuw

Schrijver
ISBN

9789053452592

Uitgever

Matrijs

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

ISBN: 9789053452592 jaar: 2004 druk: - nur/nugi: -

Meer info
Arnhem, dat in de negentiende eeuw bekend stond als een woonstad voor welgestelden, werd in de twintigste eeuw een moderne werkstad. Kantoren, fabrieken en arbeiderswijken bepaalden het nieuwe gezicht. Toch behield Arnhem ook zijn groene karakter. De stad maakte op veel gebieden een snelle ontwikkeling door. Zo groeide zij uit tot een belangrijk spoorwegknooppunt en was zij een garnizoensstad met verschillende kazernes. Onderwerpen die in het boek worden besproken, zijn: politieke geschiedenis, demografie, middelen van bestaan, infrastructuur, cultuur, onderwijs, religie, pers, toerisme en sport. Geschiedenis van Arnhem in de twintigste eeuw biedt de lezer voor het eerst een samenhangend overzicht over de periode tussen 1900 en 2000. Het boek behandelt veel verschillende onderwerpen en is rijk geïllustreerd. Met stofomslag, 400 pg, in heel goede staat. ISBN: 9789053452592 jaar: 2004 druk: - nur/nugi: -
TweedehandsBoekEU Herveld

Meer dan 2000 2ehands boeken over allerlei onderwerpen. Als je informatie over het boek wilt dan graag een vraag stellen en niet bestellen. Bijvoorbeeld over aanwezig zijn van omslag, eventuele beschadigingen e.d. Op verzoek stuur ik een foto van het gewenste boeken op. Dan GEEN bestelling plaatsen maar stel dan een vraag over dit boek.
Het verzendrisico is voor de koper. LET OP: Belangstellenden uit België of Duitsland, verzendkosten bedragen als snel € 7,00 of meer.
Ik verkoop als particulier.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel TweedehandsBoekEU.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met TweedehandsBoekEU
  • Na uw bestelling ontvangen u en TweedehandsBoekEU een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van TweedehandsBoekEU vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • TweedehandsBoekEU kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren