Titel
De dromers 1 Het eiland Thurn
Schrijver
Eddings, David en Leigh
Taal
Nederlands
ISBN
9789022537299
Uitgever
Boekerij, De
Prijs
€ 4,70
Bijzonderheden
2e druk 2005, gebonden, 383pp, kaart illustratie, ALS NIEUW
Meer info
Op Dhrall, waar legenden met het land vervlochten zijn en de goden de aarde bewandelen, heeft een gekke kluizenaar een visioen. De mensen van het eilandenrijk lachen hem uit, maar de goden kennen de waarheid: er is een viertal kinderen dat door hun dromen hemel en aarde kunnen bewegen. Het land Dhrall wordt geregeerd door de vier Oude Goden: Dahlaine en zijn broer Veltan heersen over het noorden en het zuiden, terwijl hun zusters Zelana en Aracia het westen en oosten als hun domein hebben. Het centrale deel van Dhrall wordt beheerst door Vlagh, een monsterlijke duistere macht die met zijn leger van insectoïden Dhrall hoopt te veroveren. Zelena, godin van het Westen, een van de Jonge Goden van Dhrall, heeft genoeg van de stervelingen in haar deel van het rijk. Teruggetrokken op het eiland Thurn gaat ze meer om met de zeldzame dolfijnensoort die er voorkomt, dan met de afzichtelijke tweebenige mens. Haar verrassing is dan ook groot als haar broer, Dahlaine van het Noorden, een baby komt brengen om te verzorgen. Na een paar jaar, als ze van het kind heeft leren houden, komt ze er achter dat Eleria niet zomaar een kind is. Ze is een van de Dromers, dat wil zeggen: een van de Oude Goden, die nog nietsvermoedend gevangen is in een mensenlichaam. Dahlaine heeft hen gewekt om hen bij te staan in de strijd tegen Hij-die-Vlagh-heet. Een strijd die ook verstrekkende gevolgen heeft voor de mensen in Dhrall... * Geschreven door David en Leigh Eddings.
Afbeeldingen
ASSELT
Zutphen
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ASSELT
- Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ASSELT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.