Titel
Een kat heeft 9 levens
Schrijver
Archer, Jeffrey
Taal
Nederlands
ISBN
9789026122897
Uitgever
De Fontein
Prijs
€ 5,00
Bijzonderheden
1e druk
Meer info
in zeer goede staat
2007, 1e druk, paperback, 12 verhalen, 219 pp
2007, 1e druk, paperback, 12 verhalen, 219 pp
Afbeeldingen
Recycle boeken
Heerhugowaard
Aangeboden boeken komen uit 3 generaties eigen familie. Kleiner wonen betekent spullen weg doen. We hopen andere generaties met sommige unieke exemplaren nog jaren plezier te geven.
Indien u geen gebruik wilt maken van de Ideal betaaloptie, kan ik u ook een Paypal-betaalverzoek toesturen. Echter, dan zal de prijs verhoogd worden met de transactiekosten van Paypal.
Indien u meer dan 1 titel bestelt, combineer ik de titels en pas ik - indien van toepassing - de verzendkosten aan.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Recycle boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Recycle boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Recycle boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Recycle boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.