Titel

Duikelaartje. Trilogie. Duikelaartje / Ingrid / Lichte vensters

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051120363

Uitgever

Zhu

Prijs

3,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1987, gebonden met so, in een zeer goede staat, so lichte vouwtjes, 601 blz.

Meer info
Duikelaartje, Ingrid en Lichte vensters vormen een samenhangend geheel waarin het leven van twee generaties bewoners van ‘De Olmenhoeve’ centraal staat. Duikelaartje is de bijnaam die Theo van haar man Dirk, eigenaar van de Olmenhoeve, kreeg omdat ze telkens haar evenwicht weet te hervinden, hoezeer ook aangeslagen door verdriet, roddelpraat en droefheid. Haar blinde dochter Ingrid is de centrale figuur in het tweede deel. Na vele belevenissen, onder andere in Frankrijk, blijkt voor haar en de andere hoofdpersonen toch een zonnige toekomst weggelegd op de Olmenhoeve.
Afbeeldingen
Nes-Uilkens, G. van - Duikelaartje. Trilogie. Duikelaartje / Ingrid / Lichte vensters
Bladaaltje Woudrichem

Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Bladaaltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Bladaaltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren