Titel
De hervorming van de onderneming
Schrijver
Taal
Nederlands
Uitgever
Arbeiderspers 1959
Prijs
€ 7,00
Bijzonderheden
175 pp, gebonden, bijna nieuw
Meer info
Wiardi Beckman Stichting, Maatschappelijke Vraagstukken 4.
De hervorming van de onderneming. Herziening van het vennootschapsrecht in verband met medezeggenschap in en toezicht op de onderneming.
De hervorming van de onderneming. Herziening van het vennootschapsrecht in verband met medezeggenschap in en toezicht op de onderneming.
Afbeeldingen
Refugium
Wageningen
Verzending:
Standaard maak ik gebruik van PostNL.
Op verzoek is ook verzending mogelijk door DHL of DPD.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Refugium
- Na uw bestelling ontvangen u en Refugium een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Refugium vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Refugium kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.