Titel
Het grote kookboek
Schrijver
Grimes, Lulu
Taal
Nederlands
ISBN
9789047509998
Uitgever
Van Dishoeck
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2009, gebonden, 687 blz, zo goed als nieuw, klein scheurtje in de rug van het uit de kast halen(zwaar boek)
Meer info
Hoe maak je 's werelds beste zuppa inglese en hoe frituur je de lekkerste frieten? Hoe braad je vlees, klop je eiwit en fileer je vis? Zoek je een boek dat dit allemaal beantwoordt? Dan is dit het juiste! Met eenvoudige en complexe recepten, traditioneel en modern eten, Westerse en Aziatische stijl, van voorgerecht tot dessert. Kortom: hoe kook je… van alles! Het Grote Kookboek bevat kooktips, technieken en meer dan 1000 onmisbare, wereldse recepten.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.