Titel
Haagse Huizen van Oranje
Schrijver
samengesteld door Peter Wander
Uitgever
Gemeentearchief 's Gravenhage
Prijs
€ 12,00
Bijzonderheden
Staat: Mooie tweedehandse staat ! / Bladzijden: 154 / Druk: Niet vermeld / Art.nr. : 6037 / Vindplaats: 6037
Meer info
Haagse Huizen van Oranje
Haagse Huizen van Oranje. Vier eeuwen paleizen en huizen van de Oranjes in en om de Residentie. Met de vestiging in Den Haag van koningin Beatrix en haar gezin wordt een belangrijke historische draad weer opgenomen. Sinds koningin Wilhelmina kort na de Tweede Wereldoorlog besloot zich op Het Loo in Apeldoorn te vestigen, heeft onze stad haar directe functie als hofstad verloren. Die functie had 's Gravenhage toen - met enkele onderbrekingen - zo'n zevenhonderd jaar vervuld!
Afbeeldingen
Geachte klant,
Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50
Met vriendelijke groet,
Team Oudefotoboeken.nl
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.