Titel
De Melodieën der Psalmen, lof- en Bedezangen. Op vier stemmen gezet. Voor orgel, piano, of gemengd koor. Met korte en gemakkelijke Voor-, Tusschen- en Naspelen.
Schrijver
Götz, J.H.
Taal
Nederlands
Uitgever
P.J. Milborn. Nijmegen.
Prijs
€ 20,00
Bijzonderheden
1890, 1e druk, pagina's niet genummerd, Opnieuw gebonden, Niet in originele band, afmeting: 23,6 x 17,5 cm. Conditie: Compleet. Geen opdruk, zit goed in de band.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Toetje
- Na uw bestelling ontvangen u en Toetje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Toetje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Toetje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.