boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

De proeftuin van de evolutie. God en wetenschap op de Galapagoseilanden

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045004075

Uitgever

Atlas

Prijs

7,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2003, 366p p., paperback. Als nieuw

Meer info
Als nieuw.

Toen Charles Darwin in 1835 op de Galapagoseilanden landde, was hij de eerste die begreep dat ze vanwege hun ge leerde ligging een ideaal werkterrein voor biologen waren: hier kon je met het blote oog de grondbeginselen van de natuur waarnemen. Maar de geschiedenis van de eilanden hield natuurlijk niet op bij Darwin. In De proeftuin van de evolutie laat Edward J. Larson zien wat er zich op de eilanden gedurende de laatste tweehonderd jaar allemaal heeft afgespeeld. Op meeslepende wijze beschrijft hij expedities van elkaar bestrijdende onderzoeksinstituten, meer en minder opzienbarende ontdekkingen, excentrieke avonturiers, de strijd om de wetenschappelijke heerschappij over de Gal gos en de naderende milieurampen in het gebied.
Edward J. Larson doceert geschiedenis en recht aan de University of Georgia. In 1998 ontving hij de Pulitzer Prize voor geschiedenis.
'Dit is geweldig! Larson laat ons de fascinerende geschiedenis van de Galapagos eilanden door de ogen van historische reizigers zien, van Herman Melville en Charles Darwin tot David Lack en Peter en Rosemary Grant, en daartussendoor allerlei boekaniers, biologen en excentrieke filantropen. Iedere bezoeker van de eilanden werd door de ervaring getransformeerd.
Afbeeldingen
Larson, Edward J. - De proeftuin van de evolutie. God en wetenschap op de Galapagoseilanden
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren