Titel
Im Auge des Exils. Josef Breitenbach und die Freie Deitsche Kultur in Paris 1933-1941
Schrijver
Keith Holz & Wolfgang Schopf
Taal
Meertalig
Uitgever
Aufbau Verlag. Berlin. 2001. 252pp. Hardcover with wrappers. 26,5 x 24,5 cm.
Prijs
€ 25,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Bilingual, text in German and English. Fine copy, profusely illustrated.
Meer info
.
Afbeeldingen
Magnum Books
Eindhoven
Magnum Books is gespecialiseerd in het betere fotoboek. Tenzij anders vermeld verkeren de boeken in nieuwstaat of in een excellente antiquarische staat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Magnum Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Magnum Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Magnum Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Magnum Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.