Titel
Opnieuw gevangen
Schrijver
Uil-van Golen, A. den
Taal
Nederlands
ISBN
9789401908757
Uitgever
Z&K
Prijs
€ 4,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2017, 224pp, Gebonden - z.g.a.n.
Meer info
In dit boek staat de geheimzinnige heer De Bie opeens op de stoep bij de ouders van de pas overleden tiener Joëlle van Duren. De oprechte belangstelling van het echtpaar Van Duren zet hem ertoe aan om hen zijn veelbewogen levensverhaal te vertellen. Stukje bij beetje weet hij de muur af te breken die hij om zich heen heeft gebouwd. Maar dan doet zich opnieuw een onvoorziene, ernstige situatie voor.
Opnieuw gevangen is een zelfstandig te lezen vervolg op Joëlles overgave.
Opnieuw gevangen is een zelfstandig te lezen vervolg op Joëlles overgave.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tim - boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Tim - boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tim - boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tim - boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.