Titel
De ethiek en het probleem van het booze : een studie naar aanleiding van de ethische en godsdienstphilosophische geschriften van Immanuel Kant.
Schrijver
Rasker, Albert Jan.
Uitgever
Assen : Van Gorcum, 1935. Paperback. 201 pp. Stellingen. Lichte waterschade. Conditie: goed
Prijs
€ 12,95
Bijzonderheden
Conditie: goed. PHILOSOPHY
Meer info
- Arnold Albert van Ruler (1908-1970) was een Nederlands theoloog. Na de oorlog, in 1947, promoveerde hij bij professor Theodorus Lambertus Haitjema. Zijn dissertatie was getiteld De vervulling van de wet en had Van Rulers visie op het koninkrijk van God tot onderwerp. In datzelfde jaar werd hij ook benoemd tot hoogleraar vanwege de Nederlandse Hervormde Kerk aan de rijksuniversiteit te Utrecht. Zijn leeropdracht omvatte de vakken dogmatiek en christelijke ethiek.
Kloof Antiquariaat
Amsterdam
ALLEEN VERZENDING MOGELIJK - Mailorder only.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Kloof Antiquariaat
- Na uw bestelling ontvangen u en Kloof Antiquariaat een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Kloof Antiquariaat vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Kloof Antiquariaat kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.