Titel
How Many Strads? Our Heritage From The Master.
Schrijver
Doring, Ernest N.
Taal
Engels
Uitgever
William Lewis & Son
Prijs
€ 220,00
Bijzonderheden
Chicago, 1945, 4 To. 379 PP. Rijk geillustreerd. Gebonden, in orig. Gedecoreerde band. Gelimiteerde editie van 1400 exx. Dit is nr. 552.
Meer info
Bibliotheek exemplaar met (nauwelijks storend) perforatie stempel op Titel en diverse verdere pagina’s, verder keurig exx.
Fraaie uitgave met uitgebreide indexes en beschrijvingen van deze top instrumenten.
Fraaie uitgave met uitgebreide indexes en beschrijvingen van deze top instrumenten.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Compagnie Van Verre
- Na uw bestelling ontvangen u en Compagnie Van Verre een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Compagnie Van Verre vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Compagnie Van Verre kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.