Titel

Kusten en oevers / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789080572218

Uitgever

Wereld Natuur Fonds

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2000, 300 pagina's, gebonden, harde kaft, met omslag, 30x22cm, volstrekt nieuw

Meer info
Subtitel : Uitdaging Voor Mens En Natuur Op De Rand Van Water En Land.
Kan worden afgehaald of worden opgestuurd (brievenbus pakje). Of meerdere boeken pakket DHL vanaf €4,50.

Fotoboek over (vooral zee-)kusten en de relatie tussen de mens en de zee.
Hardcover Fotoboek met meer dan tweehonderd pagina's prachtige foto's (vaak over twee pagina's) met een uiterst gevarieerde benadering van de (zee-)kusten. De geschiedenis van het strandleven (van toeristische praat tot merkwaardige vormen van prostitutie uit de Romeinse Oudheid; een citaat van Goethe tot beachraces), de koraalriffen, hafkust, mangrovebossen, Cota Doñana, visserij en New Foundland, gevaren van de stijgende zeespiegel in het bijzonder voor de bewoners van atollen in de Zuidzee, scheepswerven in Indonesië, Patagonië met de gevaarlijke Kaap Hoorn, onze Nederlandse delta en beschermingsmaatregelen na de watersnoodramp.
Afbeeldingen
Schorn, Maria & Hisgen, Ruud - Kusten en oevers / druk 1
Schorn, Maria & Hisgen, Ruud - Kusten en oevers / druk 1
Schorn, Maria & Hisgen, Ruud - Kusten en oevers / druk 1
Stelay IJsselstein

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Stelay.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Stelay
  • Na uw bestelling ontvangen u en Stelay een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Stelay vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Stelay kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren