Titel
Een haar in de pen.
Schrijver
KUIPERS, Reinold
Uitgever
Prijs
€ 40,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Zutphen, De Lange Afstand, 1996. 27 x 17 cm. Halflinnen. 24 p. Gezet uit de Baskerville en gedrukt op Zerkall Bütten door Peter Yvon de Vries in 45 exemplaren. 1e druk. Met blurb (een van de weinige marginale drukwerken met blurb!) van K. Schippers: 'Dichterschap van lichte tegenzin, "met geur van aarde en met kleur van stenen"'. Zestien gedichten, een keus uit eigen werk. 'Ik ben een dichter. Niemand hoort naar mij.' Reinold Kuipers (1914-2005) was directeur van De Arbeiderspers en daarna van Querido. Zelf was hij ook een eersteklas margedrukker. Letters en letteren waren zijn liefde.
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.