Titel

Ravelstein / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789035121829

Uitgever

Uitgeverij Bert Bakker

Prijs

6,50

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

2000, 320pp, paperback, i.g.s.

Meer info
Abe Ravelstein is een briljante hoogleraar aan een prominente universiteit in de Verenigde Staten. Hij heeft groots en meedogenloos geleefd - maar ook op veel te grote voet. Zijn jongere vriend Chick adviseert hem een boek vor een groot publiek te schrijven, dat tot hun beider verbazing een onvervalste bestseller wordt. Ravelstein benoemt Chick tot zijn biograaf, en beiden reizen af naar Parijs om Ravelsteins succes te vieren. In hotel Crillon voeren ze lange gesprekken over sterfelijkheid, filosofie en geschiedenis, maar ook over de liefde, oude en nieuwe vriendschappen, zijden dassen en vaudevillesketches uit een grijs verleden. eenmaal terug in Amerika wordt de toon van hun gesprekken serieuzer, somber zelfs, als duidelijk wordt dat Ravelstein seropositief is en niet lang meer heeft te leven.
Afbeeldingen
Bellow, Saul - Ravelstein / druk 1
Boekbink Amsterdam

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekbink.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekbink
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekbink een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekbink vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekbink kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren