Titel

Tokio-sorge antwoordt niet

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789010043412

Uitgever

Boekerij, De

Prijs

5,00

Bijzonderheden

7e druk, paperback, 240pp, goed

Meer info
Een spion die alleen voor geld zijn vaderland verraadt is een verachtelijk wezen. Een spion die in den vreemde voor zijn eigen regering gegevens verzamelt is een patriot, een gevierde held. Spionnen die alleen uit puur idealisme handelen zijn echter zeldzaam. Dr. Richard Sorge, een Duitser, was er zo een. Sorge spioneerde gedurende de Tweede Wereldoorlog voor de Russen, standplaats Tokio. Hij was een van de laatste individuele, zelfstandig opererende spionnen, vastberaden om Hitler ten val te brengen. Sorge was degene die Moskou ervan kon overtuigen dat Japan hen niet zou aanvallen, zodat Stalin zijn divisies uit het Verre Oosten kon terugtrekken en zich op de strijd tegen de Duitsers kon concentreren. Zodoende waren Sorges informaties doorslaggevend voor het verloop van de oorlog. Op werkelijk onovertroffen wijze beschrijft Kirst de werkwijze van de uiterst belangrijke spion dr. Richard Sorge. * Dit boek is ook uitgegeven onder de titel De dood speelt de laatste troef.
Afbeeldingen
Kirst, Hans Hellmut - Tokio-sorge antwoordt niet
ASSELT Zutphen

Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.

MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.

Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen

Met vriendelijk groet,


Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel ASSELT.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met ASSELT
  • Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • ASSELT kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren