Titel

Ygenwijs / generatie Y ontmoet en verbindt X, pragmaten en babyboomers

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789047004424

Uitgever

Business Contact

Prijs

10,00

Verzendkosten

€ 6,00

Beschikbaar

2 exemplaren

Bijzonderheden

2012, 156ppaperback, nieuw

Meer info
Generatie Y spreekt zich uit. Ontdek hoe jonge professionals werkelijk denken over carrière, leiderschap en samenwerking. Een verrassende blik op de nieuwe dynamiek op de werkvloer.


De nieuwe generatie werkende junioren, Generatie Y (geboren tussen 1985 en 2000), denken en werken anders dan het bedrijfsleven gewend is.
In dit boek is Generatie Y zelf aan het woord. Jonge ondernemers en professionals vertellen openhartig hoe zij tegen de andere generaties aankijken, wat hun op- en tegenvalt. En ja, ze zijn eigenwijs, maar ze vinden teamspirit en persoonlijk contact met oudere generaties ook belangrijk. Met een open mind spreken ze met hen over carrière, echt samenwerken en inspirerend leiderschap. Een van de opvallende conclusies is dat Generatie Y juist met de actieve babyboomers een goede klik heeft.
Aart Bontekoning verschaft het theoretische kader, gebaseerd op zijn onderzoek, Marieke Grondstra en haar Y-genoten zorgen voor de verfrissende blik. Dat levert boeiende inzichten en praktische handvatten op, waarmee (HR-)managers en leiders de generatieverschillen in hun eigen organisatie kunnen opsporen, bespreekbaar maken en benutten.
Afbeeldingen
Bontekoning, Aart - Grondstra, Marieke - Ygenwijs / generatie Y ontmoet en verbindt X, pragmaten en babyboomers
managementbib.com Wilrijk

Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel managementbib.com.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met managementbib.com
  • Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • managementbib.com kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren