Titel

Dat voel ik toch anders / individualisering in de gereformeerde gezindte

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789462780712

Uitgever

De Banier

Prijs

5,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2014, 147 pag., paperback, NIEUW

Meer info
De individualisering van de hedendaagse samenleving gaat de kerkdeuren niet voorbij. De beleving van het geloof wordt steeds individueler en meer gericht op het gevoel. Waar liggen de historische wortels van dit proces en wat zijn de gevolgen in de kerk, het onderwiojs, de politiek en de media?
Afbeeldingen
Visscher, W. - Dat voel ik toch anders / individualisering in de gereformeerde gezindte
Boekenwerk Streefkerk

Niet binnen 3 werkdagen een reactie op uw bestelling ontvangen? Kijk dan in uw SPAM-box.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenwerk.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenwerk
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenwerk een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenwerk vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenwerk kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren