Titel
Automotiv - Ever Meulen.
Schrijver
Ever Meulen / Bart de Keyser
Uitgever
Bruxelles, Oog en blik / Bezige bij, 2012
Prijs
€ 24,95
Verzendkosten
€ 6,99
Bijzonderheden
Gebonden, Hardcover 176 pages 24,4 x 21,8 x 2,5 cm, Text in ISBN 9789054923688.
Meer info
Ever Meulen staat in binnen- en buitenland bekend om zijn illustraties voor onder andere Humo en The New Yorker. Hij heeft alle objecten die er bestaan getekend, maar zijn werk komt het meest tot zijn recht als hij zijn grote passie verbeeldt: auto s. In Automotiv wordt elk hoofdstuk ingeleid door een column of een essay, van de hand van bijvoorbeeld Herman Brusselmans (gelauwerd schrijver), Will Tura (de keizer van het Vlaamse lied), Lowie Vermeersch (ontwerper van onder andere de elektrische auto) en Jid hem (tekenaar voor en rechterhand van Franquin). Automotiv is een smulboek voor elke auto- en tekenliefhebber..
Afbeeldingen
Erik Tonen Books
Antwerpen
Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
- Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.