Titel
Werk maken van een creatieve economie
Schrijver
De Voldere, Isabelle - Sleuwaegen, Leo
Taal
Nederlands
ISBN
9789020983357
Uitgever
Lannoo Campus
Prijs
€ 12,00
Verzendkosten
€ 6,00
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
2009, 132p, Gebonden, nieuw
Meer info
Nood aan een nieuw groeimodel voor Vlaanderen;;;Beschikt Vlaanderen over de nodige inputfactoren en creatieve processen om de stap naar 'creatieve regio' te zetten?;;;Veranderde rol van steden in de creatieve economie;;;De Vlaamse creatieve industrie: basispijler in de creatieve economie De laatste decennia is de economie op internationaal vlak ingrijpend veranderd. Landen als China en India verstevigen hun positie op de internationale markt nog elke dag. De versnelde integratie van die spelers zorgt voor een nieuwe, wereldwijde concurrentie. Een nieuw model van concurrentie dringt zich op. Vlaanderen, en met zich vele andere Westerse regio's die voor dezelfde uitdagingen staan, moet volop de kaart trekken van de creatieve economie. Werk maken van een creatieve economie beschrijft uitvoerig de limieten van het huidige groeimodel in Vlaanderen en toont hoe het beleid een nieuw groeimodel kan stimuleren waarbij innovatie en ondernemerschap, de kenniseconomie en de ontwikkeling van creatieve sectoren centraal staan. Met de visies van Patricia Ceysens, Karel Van Eetvelt, Philippe Muyters, Patrick Janssens, Edith Vervliet en Jan Briers.
Afbeeldingen
managementbib.com
Wilrijk
Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met managementbib.com
- Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- managementbib.com kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.