Titel
Management shock / over een economie in verwarring en wat managers daaraan kunnen doen
Schrijver
Buelens, Marc
Taal
Nederlands
ISBN
9789020950144
Uitgever
Lannoo
Prijs
€ 10,00
Verzendkosten
€ 6,00
Beschikbaar
2 exemplaren
Bijzonderheden
2002, paperback, 176p, als nieuw
Meer info
Over een economie in verwarring en wat managers daar aan kunnen doen. En over de antwoorden op deze vraag: terug naar de basics van management, vrije markt en zakendoen. Krachtig en beklijvend essay voor iedereen die met economie, management of ondernemen bezig is. Over de oorzaken waarom de economie het voorbije jaar uit de bocht ging en het vertrouwen in management, bedrijfsleven, de vrije markt in vraag werd gesteld.
Afbeeldingen
managementbib.com
Wilrijk
Bij bestellingen vanaf drie boeken wordt 10% korting verleend
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met managementbib.com
- Na uw bestelling ontvangen u en managementbib.com een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van managementbib.com vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- managementbib.com kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.