Titel
Wijnwereld / Praktijkboek voor het kiezen en genieten van wijnen
Schrijver
Leenaers, Robert en Hubrecht Duijker
Taal
Nederlands
ISBN
9789051211849
Uitgever
Tirion Uitgevers
Prijs
€ 12,25
Bijzonderheden
1989, welke druk staat niet vermeld, 249 pagina's, gebonden (gelezen)
Meer info
Docht niet alleen de rijke variatie aan wijnen vraagt om voorlichting. De wijnwereld heeft ook zijn eigen taal, die u bijvoorbeeld tegenkomt op wijnetiketten en in kwaliteitsbeoordelingen. Daarnaast heeft de wijnwereld zijn eigen gebruiken voor het omgaan met wijn, van het laten rijpen tot en met het schenken.
'Wijnwereld' is een uiterst waardevol en prachtig geïllustreerd naslagwerk voor een ieder die zich in bovengenoemde facetten wil verdiepen. Een naslagwerk, geschreven en samengesteld door dé topcombinatie op het terrein van wijninformatie: Robert Leenaers en Hubrecht Duijker.
Robert Leenaers schrijft gewaardeerde wijnrubrieken in tal van consumenten- en vakbladen en heeft 15 wijnboeken op zijn naam staan.
Hubrecht Duijker heeft meer dan 25 werken gepubliceerd, waarvan vele werden vertaald in o.a. Frans, Engels, Duits en Spaans. Hij was de eerste auteur ter wereld die werd gehonoreerd met de literaire prijs van de Académie du Vin de Bordeaux.
Afbeeldingen
Controleer a.u.b. na uw bestelling voor de zekerheid uw ongewenste mail. Een enkele keer komt het voor dat een reactie mijnerzijds daarin terecht komt.
Controleer a.u.b. ook voor de zekerheid het adres wat u opgeeft om het boek naartoe te laten sturen. Het gebeurt namelijk nog weleens dat een opgegeven adres of postcode volgens PostNL onjuist is.
Bij aankoop van meerdere boeken worden de verzendkosten gecombineerd.
Voor verzending naar een adres buiten Nederland gelden andere tarieven dan op deze site bij de boeken staat vermeld.
VERZENDING: Bestellingen worden 1x per week, doorgaans op donderdag of vrijdag, naar de post gebracht.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Tussen de boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Tussen de boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tussen de boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Tussen de boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.