Titel
Wijnen van de wereld. Wijngaard, wijnkelders, regio's, proeven, druiven, oogstjaren
Schrijver
Adams, Geoff; Susan Keevil, e.a.
Taal
Nederlands
Uitgever
Houten, Unieboek Focus, 2007
Prijs
€ 8,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Softcover, genaaid, met flappen, 690 pp., volop illustraties, foto's en kaarten. FRAAI
Meer info
Merlot, Chardonnay en Beaujolais. Rijke smaken en fruitige geuren. Leer alles over de verschillende wijnen uit de hele wereld. In deze uitvoerige gids / Wijnencyclopedie, ingedeeld naar land en streek, alles over druivensoorten, wijnstreken en –producenten, met uitgebreid register.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Schatgraven
- Na uw bestelling ontvangen u en Schatgraven een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Schatgraven vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Schatgraven kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.