Titel

Tien jaar later: 't Jaar 10 [vervolg op Groenten uit Balen]

Schrijver
Uitgever

Manteau

Prijs

20,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

19820196, Antwerpen, Manteau, 1982, Good

Meer info
2de druk. Pb, in-8, 80 pp. Gesigneerd door de auteur.
De eerste druk verscheen in 1980.
Dit is het vervolg op 'Groenten uit Balen'.

Noot LT:
Alhoewel er hilarische scènes voorkomen in dit volkstoneel, is de ondertoon schrijnend en pijnlijk herkenbaar. De arbeider heeft zich volop consumptiegoederen aangeschaft ... op krediet. Er is armoede en werkloosheid. De spaarcenten worden aangesproken. Ontrouw en alcoholisme slaan toe in een jong gezin. Er is de rakettenkwestie en de Koude Oorlog. En er is 'Imagine' van John Lennon.
Walter Van den Broeck schrijft over wat hij kent, voelt, vreest. De werkelijkheid verdrijft de dromen.
Van den Broeck is één van onze groten omdat zijn fictie toch ook een waarachtige getuigenis is.
Afbeeldingen
VAN DEN BROECK Walter - Tien jaar later: 't Jaar 10 [vervolg op Groenten uit Balen]
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren