Titel

Het activisme op de kentering der tijden

Schrijver
Uitgever

De Nederlanden

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

19840125, Antwerpen, De Nederlanden, 1984, Very good

Meer info
Pb, 213 pp. Bevat in het aanhangsel de beknopte biografie van zo'n 100-tal activisten.

"Het activisme op de kentering der tijden" is een grondig onderzoek naar het activisme in Vlaanderen tijdens de Eerste Wereldoorlog, geschreven door Maurits Van Haegendooren. Het boek biedt een diepgaande analyse van de activistische beweging, haar leiders en de politieke en sociale context waarin ze opereerde. Van Haegendooren onderzoekt de oorzaken en gevolgen van het activisme en de impact ervan op de Vlaamse beweging en de Belgische politiek. Het boek is bedoeld voor historici en andere academici die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van Vlaanderen en België, de Eerste Wereldoorlog en politieke en sociale bewegingen.
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren